"Biblia taniego latania" za darmo

Wasi znajomi chwalą się jak to polecieli na Teneryfę, do Paryża, do Pragi, albo na Maltę za grosze? Wy też byście tak chcieli? Wchodzicie na stronę tanich linii lotniczych, ale Wy nie widzicie tych promocyjnych cen o których przekonywali Was znajomi... No i rezygnujecie... Zdarzyło Wam się tak?

Jeśli na zadane wyżej pytania odpowiedzieliście tak, to warto zajrzeć do nowego magazynu internetowego "Biblia Taniego Latania", gdzie znajdziecie porady jak tanio podróżować po całym świecie. Wbrew pozorom nie jest to trudne, ale wymaga trochę czasu i zaangażowania w szukanie taniego przelotu i taniego noclegu. No i poznania kilku tricków zaprawionych w tym temacie podróżników.

Tylko teraz możecie kilka tych rad pozyskać gratis. Wystarczy zapisać się do newslettera Biblii Taniego Latania, żeby za darmo dostać dostęp do trzech pierwszych egzemplarzy pisma.


Warto skorzystać z okazji! Wejdźcie na: http://www.magazynbtl.pl/, zapiszcie się do newslettera i odkrywajcie nowe możliwości podróżowania jakie się przed Wami otworzą.

Komentarze

REKLAMA

Najpopularniejsze posty: