KONKURS MIKOŁAJKOWY

Dzisiaj Mikołajki – dzień radości i prezentów, więc również Poradnik Turystycznego Myślenia rozdaje iście podróżnicze upominki! Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodami są książki podróżnicze „Tygiel” Piotra Kossowskiego.

http://www.tinypic.pl/cl1wrt6cua9uWygrywają dwie osoby. A co trzeba zrobić, żeby wygrać? Zasady są proste: 


W konkursie mogą brać udział tylko obserwatorzy bloga, więc jeśli już należysz do tej grupy, pierwszy punkt masz odhaczony, jeśli nie kliknij "Dodaj do kręgów" w zakładce Google + Followers po prawej stronie bloga.

Drugi warunek uczestnictwa w konkursie to napisanie komentarza pod Waszym ulubionym postem książkowym (wszystkie dotychczasowe wpisy znajdziecie tutaj), dlaczego akurat ta książka Was zainteresowała/zainspirowała/czy chcielibyście ją przeczytać, jeśli tak to dlaczego? Pozostawiam Wam pole do popisu. Wybrani zostaną autorzy dwóch komentarzy.


Nagrodami są dwie książki „Tygiel” Piotra Kossowskiego. 

"Relacja Piotra Kossowskiego z podróży po Ameryce Południowej, Centralnej, Afryce i Azji Południowo-Wschodniej. Autor w sposób skrajnie subiektywny opisuje swoje wrażenia z czterech wypraw. W zetknięciu z obcymi krajami Kossowski nie ucieka przed kontrowersyjnymi opiniami, na których buduje własną wizję świata. Prowokuje i nie pozostawia czytelnika obojętnym."

Konkurs trwa do 13 grudnia do godz. 23.55. :) 14 grudnia zwycięzcy zostaną ogłoszeni na blogu.

Jeśli prowadzisz bloga i umieścisz na nim baner konkursowy (tutaj) będzie mi szalenie miło! Poinformuj mnie o tym, a na pewno Cię odwiedzę! :)

Poniżej zamieszczam regulamin konkursu. Czytajcie szybciutko i do dzieła!

REGULAMIN:

1) Organizatorem jestem Ja, czyli autor bloga.
2) Sponsorem nagrody jest również organizator.
3) Organizator oświadcza, że konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenia losowania) w rozumieniu Art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)
4) Aby uczestniczyć w konkursie należy być publicznym OBSERWATOREM bloga i wykonać zadanie konkursowe.
5) Pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia wysłane zgodnie z zasadami konkursu. Jedna osoba może walczyć tylko o jedną nagrodę, którą sama wybierze.
6) Odpowiedzi można udzielać od 6.12 do 13.12.2015 roku (do godz. 23.55)
7) Zwycięzcę wybierze 3 osobowa komisja w składzie: organizator plus 2 osoby.
8) Wyniki zostaną ogłoszone na blogu 14.12.2015r., po czym osoba, która wygra będzie zobowiązana wysłać na mail z danymi do wysyłki na adres: poradniktm@gmail.com (czas do 17 grudnia).
9) Jeżeli zwycięzca nie poda swoich danych w ciągu 4 dni zostanie wybrana druga osoba, która otrzyma nagrodę.
10) Koszty wysyłki pokrywa organizator.
11) Organizator nie odpowiada za wszelkie zniszczenia produktu spowodowane przez instytucję dostarczającą towar.
12) Osoba zgłaszająca się zgadza się na podanie swoich danych osobowych do przesyłki- dane te będą znane tylko organizatorowi i nie będą przekazywane dalej.
15) Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o PIT, nagroda zwolniona jest z opodatkowania ( wygrane w konkursach i grach organizowanych i emitowanych (ogłaszanych) przez środki masowego przekazu (w tym Internet)).
16) Nagrody wysyłane będą tylko na terenie Polski.
17) Uczestnik zgłaszając się do konkursu akceptuje regulamin.

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i że włączycie się do zabawy.
Powodzenia!

Komentarze

  1. to ja w takim razie się zgłaszam, wszystkie wytyczne spełniłam a banerek konkursowy znajduje się na moim blogu http://pasazerkowy.blogspot.com w zakładce "o mnie" :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja zaspałam i udziału nie wzięłam :( w sumie to nie słyszałam wcześniej o tej książce...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Cieszę się, że moje przemyślenia Cię zainspirowały! :) Wpadaj częściej! Do usłyszenia!

REKLAMA

Najpopularniejsze posty: